2019-2020 ÖĞRETİM YILI DANIŞMANLIK LİSTESİ

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜ  
SınıfDanışman Öğretim Elemanı GünüSaatleriSınıfDanışman Öğretim ElemanıGünüSaatleri
1-AÖğr.Gör. Cem GÖRGÜLPazartesi11:00-17:003-ADr.Öğr.Üyesi Mehmet ASMAPerşembe13:30-15:10
1-BDr.Öğr.Üyesi Mehmet ASMAPerşembe13:30-15:103-BDr.Öğr.Üyesi Mümine SOYTÜRKÇarşamba10.35-11:30
1-CDr.Öğr.Üyesi Aylin ZEKİOĞLUSalı13:30-14:303-CDr.Öğr.Üyesi Aylin ZEKİOĞLUSalı13:30-14:30
2-AÖğr.Gör.Dilek ÖNERPerşembe12:30-13:304-ADr.Öğr.Üyesi Nevzat MUTLUTÜRKSalı15:00-17:00
2-BDr.Öğr.Üyesi Nihal DALPazartesi15:00-16:004-BDr.Öğr.Üyesi Hüseyin ÇAMLIYERSalı08:45-09:30
2-CDoç.Dr. Nilgün VURGUNÇarşamba11:00-12:004-CÖğr.Gör.Serap KUZUCUKÇarşamba14:10-15:10
SPOR YÖNETİCİLİĞİ BÖLÜMÜ  SPOR YÖNETİCİLİĞİ BÖLÜMÜ (İ.Ö.)  
SınıfDanışman Öğretim Elemanı  SınıfDanışman Öğretim Elemanı  
1-ADr.Öğr.Üyesi Zeynep ONAĞÇarşamba13:00-14:001-Ax  
1-BDr.Öğr.Üyesi Zeynep ONAĞÇarşamba13:00-14:002-Ax  
2-AÖğr.Gör.Gürkan ERSalı12:30-13:302-Bx  
2-BÖğr.Gör.Gürkan ERSalı12:30-13:302-Cx  
2-CÖğr.Gör.Gürkan ERSalı12:30-13:303-ADr.Öğr.Üyesi Fırat ÇETİNÖZSalı21.30-22:15
3-AÖğr.Gör.Ayhan IŞIKSalı12.00-14.003-BDr.Öğr.Üyesi Fırat ÇETİNÖZSalı21.30-22:15
3-BÖğr.Gör.Ayhan IŞIKSalı12.00-14.004-AÖğr.Gör.Gülay GEZERPazartesi16:00-17:00
4-ADr.Öğr.Gör.Haydar KAYNAKPerşembe10:00-12:004-BÖğr.Gör.Gülay GEZERPazartesi16:00-17:00
4-BDr.Öğr.Gör.Haydar KAYNAKPerşembe10:00-12:00    
ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ BÖLÜMÜ  ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ BÖLÜMÜ (İ.Ö.)  
SınıfDanışman Öğretim Elemanı  SınıfDanışman Öğretim Elemanı  
1-ADr.Öğr.Üyesi Hikmet VURGUNPerşembe13:30-14.001-Ax  
1-BDr.Öğr.Üyesi Hikmet VURGUNPerşembe13:30-14.001-Bx  
1-CDr.Öğr.Üyesi Hikmet VURGUNPerşembe13:30-14.001-Cx  
2-ADoç.Dr. Suat YILDIZÇarşamba15:00-16:002-Ax  
2-BDoç.Dr. Suat YILDIZÇarşamba15:00-16:002-Bx  
2-CDoç.Dr. Suat YILDIZÇarşamba15:00-16:002-Cx  
3-AÖğr.Gör.Bulut TURHANPazartesi10:30-13:003-AÖğr.Gör.Deniz TIKIZSalı10:00-12.00
3-BÖğr.Gör.Bulut TURHANÇarşamba13:30-15:003-BÖğr.Gör.Deniz TIKIZSalı10:00-12.00
3-CÖğr.Gör.Bulut TURHANPerşembe17:00-18:003-CÖğr.Gör.Deniz TIKIZSalı10:00-12.00
4-ADr.Öğr.Üyesi Turan IŞIKÇarşamba12.00-13.004-AÖğr.Gör.Kıvanç DİNLERPerşembe15.00-17:00
4-BDr.Öğr.Üyesi Turan IŞIKÇarşamba12.00-13.004-BÖğr.Gör.Kıvanç DİNLERPerşembe15.00-17:00
4-CDr.Öğr.Üyesi Turan IŞIKÇarşamba12.00-13.004-CÖğr.Gör.Kıvanç DİNLERPerşembe15.00-17:00
REKREASYON BÖLÜMÜ  REKREASYON BÖLÜMÜ (İ.Ö.)  
SınıfDanışman Öğretim Elemanı  SınıfDanışman Öğretim Elemanı  
1-ADr.Öğr.Üyesi Melike ESENTAŞÇarşamba13:20-14:051-Ax  
1-BDr.Öğr.Üyesi Melike ESENTAŞÇarşamba13:20-14:051-Bx  
2-ADoç.Dr. Recep CENGİZSalı15:00-16:002-Ax  
2-BDoç.Dr. Recep CENGİZSalı15:00-16:002-Bx  
3-ADoç.Dr. Recep CENGİZSalı15:00-16:003-ADoç.Dr. Recep CENGİZSalı16.00-17.00
3-BDoç.Dr. Recep CENGİZSalı15:00-16:003-BDoç.Dr. Recep CENGİZSalı16.00-17.00
4-ADr.Öğr.Üyesi Melike ESENTAŞSalı15.50-16.354-ADr.Öğr.Üyesi Melike ESENTAŞSalı17.00-17.45
4-BDr.Öğr.Üyesi Melike ESENTAŞSalı15.50-16.354-BDr.Öğr.Üyesi Melike ESENTAŞSalı17.00-17.45
Danışman Öğretim Elemanı  
Dr.Öğr.Üyesi Mümine SOYTÜRKÇarşamba09.35-10.30
Dr.Öğr.Üyesi Nurten DİNÇPazartesi13.30-14.15
Doç.Dr.Yavuz YILDIZSalı15.45-16:45
Doç.Dr. Recep CENGİZSalı14.00-15.00
Celal Bayar Üniversitesi © 2014 | Güvenlik ve Gizlilik