Sevgili Öğrenciler, Değerli Meslektaşlarım,

 

Köklü bir  spor kültürü mirasına sahip Fakültemizin, kuruluşundan bu güne hem fiziki hem eğitim seviyesi açısından aldığı mesafeyi görmekte fakat sahip olduğu imkânları ve eğitim düzeyini daha da iyileştirmeyi ve ileri bir noktaya taşımayı hedeflemekteyiz. Öğrencilerimizin ihtiyaçları dikkate alınarak, kurumumuzda iyileştirme çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Bilimsel düşünme yeteneğine sahip, Spor Bilimleri alanındaki gelişmeleri takip eden, alanda başarılı öğretmen, antrenör, yönetici ve uzman yetişmesi için tüm imkânlarımızı seferber etmekteyiz.

Fakültemizi, Manisa ilimize yaraşır, çağdaş, ülkemizde ve dünyada adını üst sıralara taşıyan bir eğitim kurumuna dönüştürmek başlıca görevimizdir. Ulusal ve uluslararası kuruluşlarla eğitim ve araştırma alanlarında işbirliği yapmak, karşılıklı gelişim desteğinin sürekliliğini sağlamak bizim için önem taşımaktadır. Öğrencilerimizi mezun olduktan sonra da sürekli araştıran, öğrenen, sorgulayan ve mevcutla yetinmeyip kendisini geliştiren birer birey olarak görmek bizi mutlu edecektir. Fakültemizdeki eğitim- öğretim yılları boyunca, tüm öğrencilerimiz, başta biz öğretim üyeleri ve yöneticileri olmak üzere, fakültemizin tüm çalışanlarının desteğini her daim yanlarında hissedeceklerdir. 

Unutmayın ki Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunu olmak her zaman bir ayrıcalıktır…

Bu duygularla tüm öğretim elemanlarımıza ve öğrencilerimize en iyi dileklerimi sunuyorum.

Sevgi ve saygılarımla...

Prof. Dr. Murat TAŞ
  Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı

Celal Bayar Üniversitesi © 2014 | Güvenlik ve Gizlilik